Skatepark Litoměřice

Skatepark Litoměřice

V Litoměřicích se konečně dočkali nového skateparku, který se otevřel na začátku jara 2022. Zjistěte adresu a podívejte se na fotky z místa.
Jammertal - skateplaza

Jammertal - skateplaza

Nový volnočasový areál pod Nuselským mostem nabízí vyžizí pro všechny věkové kategorie. V srdci samotného areálu se nachází skateplaza, která zabírá nejvíce místa a disponuje hned několika mobilními překážkami.
Skatepark Řeporyje

Skatepark Řeporyje

Skatepark je součástí nového volnočasového areálu v Řeporyjích, za jehož realizací stojí renomovaná firma Mystic Constructions.
Skateparky Barcelona

Skateparky Barcelona

Barcelona je už dlouhé roky nejvýznamějším městem evropského skateboardingu. Dost tomu nahrává ideální počasí a také skvělá skejťácká komunita. Každoročně do Barcelony jezdí skateboardisti z celého světa, ať už kvůli ikonickým spotům nebo vynikajícím skateparkům na které se právě zaměříme v článku.
Skateparky Berlín

Skateparky Berlín

Chystáte se do Berlína a chcete si zároveň zajezdit na skejtu? Nechte se inspirovat našim výběrem skateparků a spotů, které byste němeli minout.
Skateparky Praha

Skateparky Praha

Pražské skateparky, které možná dlouho znáte, ale i ty které se teprve chystají nebo předělávají.
Skatepark Brno - Bohunice

Skatepark Brno - Bohunice

Brněnský skatepark v Bohunicích je velice povedený a mnohem obtížnejší na ježdění než skate plaza v Komárově.
O výstavbu parku, na který padlo více než 130 tun betonu se postaral Mystic Constructions, takže všechny překážky dávají hlavu a patu.

Skatepark Komárov

Skatepark Komárov

Je skatepark Komárov ideální místo pro trávení letních dní? Co všechno se v blízkosti skateparku nachází a dá se jezdit i za tmy?
Skatepark Běchovice

Skatepark Běchovice

Podívali jsme se do betonového skateparku v Běchovicích a odcházeli se zkaženou náladou. Park je opravdu tragický, ale o tom se můžete přesvědčit sami z našeho videa.
Skatepark Nehvizdy

Skatepark Nehvizdy

Skatepark v Nehvizdech je relativně solidní betonový park, kde si díky 2 rozdílným sekcím zajezdí jak začátečníci tak i pokročilý. Dočtěte se více informací a podívejte se na video z naší návštěvy parku.
Skatepark Lužiny

Skatepark Lužiny

Zavítali jsme do skateparku na pražském sídlišti Lužiny. Z našeho pohledu je park velmi podprůměrný, obzvlášť když se podíváme na jiné pražské skateparky, které jsou kvalitou úplně jinde. Zjistěte adresu a podívejte se na video ze skateparku.
Skatepark Havlíčkův Brod

Skatepark Havlíčkův Brod

Počasí už sice moc nepřeje, ale i tak jsme se vydali zajezdit do skateparku v Havlíčkově Brodě, který nám přišel vážně super. Nezapomeňte se podívat na video z naší návštěvy, kde zazní vše podstatné.