Skatepark Brno - Bohunice

Skatepark Brno - Bohunice

Brněnský skatepark v Bohunicích je velice povedený a mnohem obtížnejší na ježdění než skate plaza v Komárově.
O výstavbu parku, na který padlo více než 130 tun betonu se postaral Mystic Constructions, takže všechny překážky dávají hlavu a patu.

Skatepark Komárov

Skatepark Komárov

Je skatepark Komárov ideální místo pro trávení letních dní? Co všechno se v blízkosti skateparku nachází a dá se jezdit i za tmy?
Skatepark Běchovice

Skatepark Běchovice

Podívali jsme se do betonového skateparku v Běchovicích a odcházeli se zkaženou náladou. Park je opravdu tragický, ale o tom se můžete přesvědčit sami z našeho videa.
Skatepark Nehvizdy

Skatepark Nehvizdy

Skatepark v Nehvizdech je relativně solidní betonový park, kde si díky 2 rozdílným sekcím zajezdí jak začátečníci tak i pokročilý. Dočtěte se více informací a podívejte se na video z naší návštěvy parku.
Skatepark Lužiny

Skatepark Lužiny

Zavítali jsme do skateparku na pražském sídlišti Lužiny. Z našeho pohledu je park velmi podprůměrný, obzvlášť když se podíváme na jiné pražské skateparky, které jsou kvalitou úplně jinde. Zjistěte adresu a podívejte se na video ze skateparku.
Skatepark Havlíčkův Brod

Skatepark Havlíčkův Brod

Počasí už sice moc nepřeje, ale i tak jsme se vydali zajezdit do skateparku v Havlíčkově Brodě, který nám přišel vážně super. Nezapomeňte se podívat na video z naší návštěvy, kde zazní vše podstatné.
Skatepark Slaný

Skatepark Slaný

Podívejte se s námi do skateparku Slaný, který nahradil již nevyhovující starý plechový park. Více informací se dočtete v samotném blogu, nechybí ani video s naší návštěvou parku.
Skatepark Maxspace

Skatepark Maxspace

Skatepark Maxspace, dlouholetý sen Maxima Habance. Více informací včetně fotek a videa naleznete v samotném blogu.
Skatepark Líbeznice

Skatepark Líbeznice

Betonový skatepark v menší obci Líbeznice kousek od Prahy. Podívejte se s námi na to jak park vypadá a zjistěte přesnou adresu.
Skatepark Mlékojedy

Skatepark Mlékojedy

Podívejte se s námi do Neratovického skateparku Mlékojedy. Zjistěte více informací. Adresa, fotky a video s naším hodnocením zde.
Skatepark Teplice

Skatepark Teplice

Návštěva jednoho z nejlepších skateparků v ČR. Největší nadšení bylo na Maxově straně z místního bazénu, který má různě velké rádiusy a je tak naprosto perfektní na naučení. Více informací v blogu.
Skatepark Satalice

Skatepark Satalice

Super skate plaza na okraji Prahy s množstvím menších zídek, railů a transferů vhodná pro začátečníky. Více informací a fotek včetně videa s návštěvou parku naleznete zde.