Skateparky Brno

Skateparky Brno

Brno nabízí mnoho zajímavých míst kam můžete vyrazit na skejtu. Ať už se jedná o samotné skateparky nebo DIY spoty, které si místní sami vytvořili.
Skatepark Cheb

Skatepark Cheb

Po více než 18 letech se v Chebu dočkali nového skateparku, který se nachází prakticky v centru města. Skatepark se pro vás rozhodl otestovat Maxim Habanec společně s Davidem Luu a Danem Rahmanem. Na jejich dojmy a připomínky z nového skateparku se můžete podívat v samotném videu.
Skatepark Česká Lípa

Skatepark Česká Lípa

Nového skateparku, který navrhovalo pražské U/U Studio, by se skejťáci v České Lípě měli dočkat koncem roku 2022 nebo začátkem roku 2023. Podívejte se kde bude probíhat stavba parku a jak vypadá jeho předběžný návrh.
Skatepark Vysoplaza

Skatepark Vysoplaza

Velmi oblíbený skatepark v pražských Vysočanech hned naproti nádraží, který rozhodně můžeme doporučit.
Kryté skateparky ČR

Kryté skateparky ČR

Podívejte se na největší kryté skateparky v ČR, které nabízí možnost trénovat na skejtu za každého počasí.
Skatepark Litoměřice

Skatepark Litoměřice

V Litoměřicích se konečně dočkali nového skateparku, který se otevřel na začátku jara 2022. Zjistěte adresu a podívejte se na fotky z místa.
Jammertal - skateplaza

Jammertal - skateplaza

Nový volnočasový areál pod Nuselským mostem nabízí vyžizí pro všechny věkové kategorie. V srdci samotného areálu se nachází skateplaza, která zabírá nejvíce místa a disponuje hned několika mobilními překážkami.
Skatepark Řeporyje

Skatepark Řeporyje

Skatepark je součástí nového volnočasového areálu v Řeporyjích, za jehož realizací stojí renomovaná firma Mystic Constructions.
Skateparky Barcelona

Skateparky Barcelona

Barcelona je už dlouhé roky nejvýznamějším městem evropského skateboardingu. Dost tomu nahrává ideální počasí a také skvělá skejťácká komunita. Každoročně do Barcelony jezdí skateboardisti z celého světa, ať už kvůli ikonickým spotům nebo vynikajícím skateparkům na které se právě zaměříme v článku.
Skateparky Berlín

Skateparky Berlín

Chystáte se do Berlína a chcete si zároveň zajezdit na skejtu? Nechte se inspirovat našim výběrem skateparků a spotů, které byste němeli minout.
Skateparky Praha

Skateparky Praha

Pražské skateparky, které možná dlouho znáte, ale i ty které se teprve chystají nebo předělávají.
Skatepark Brno - Bohunice

Skatepark Brno - Bohunice

Brněnský skatepark v Bohunicích je velice povedený a mnohem obtížnejší na ježdění než skate plaza v Komárově.
O výstavbu parku, na který padlo více než 130 tun betonu se postaral Mystic Constructions, takže všechny překážky dávají hlavu a patu.