Skatepark Bohunice

Jedná se o nejnovější skatepark, který můžete v Brně aktuálně navštívit. Postaven byl v roce 2016 firmou Mystic Constructions a nahradil tak již nevyhovující a zastaralý skatepark z roku 1998. Na jeho výstavbu vyhradila městská část Brno-Bohunice 3 932 500 Kč a na realizaci skateparku bylo potřeba 134 tun betonu.

Skatepark Bohunice

Více o skateparku Bohunice

Adresa skateparku:
Osová 717, 625 00, Bohunice

Skatepark Komárov

V největším brněnském sportovním areálu Komec byla v roce 2013 postavena betonová skate plaza o rozloze 870 m2.

Skatepark Komárov

Více o skateparku Komárov

Adresa skateparku:
Hněvkovského 71, 617 00 Brno-jih

Skatepark Juliánov

Skatepark se stal součástí volnočasového areálu, ve kterém najdete venkonkovní posilovnu, fotbalové a dětské hřiště a také horolezeckou stěnu. Skatepark má hladký betonový povrch a naleznete v něm raily, rádiusy, pyramidu, funbox a banky.

Skatepark Juliánov

Adresa skateparku:
Líšeňská 4223/46, 636 00 Brno

Skatepark Slatina

Skatepark Slatina byl postaven v roce 2010 a má rozlohu 490 m2. Značnou část skateparku tvoří středně hluboký bazén a zbytek je tvořen streetovou sekcí s bednamy a raily.
 Skatepark Slatina

Adresa skateparku:
Rousínovská 1028, 627 00 Slatina

Fuzz Bedny

Oblíbený brněnský DIY spot s poměrně dobrým betonovým povrchem a jak už je ze samotného názvu zřejmé, hlavní dominantou tohoto spotu jsou bedny a betonové lavičky.

Fuzz Bedny

Adresa skateparku:
Sportovní, 602 00 Brno-Královo Pole

Skatepark Bednářova

Menší skatepark s betonovým povrchem hned vedle areálu základní školy Bednářova. Ve skateparku najdete rozjezdový bank směřující na funbox, který se nachází ve středu skateparku. Kromě toho je na zemi také menší rail a bedna.

Skatepark Bednářova

Adresa skateparku:
Skatepark Bednářova, 619 00 Brno-jih

DIY vozovna Komín

DIY skatepark se nachází v těsné blízkosti trolejbusové vozovny Komín na bývalém parkovišti. Na spotě se nachází mnoho menších překážek, které si místní svépomocí postavili.

DIY Skatepark Komín

Adresa skateparku:
Skatepark DIY Komín, 624 00 Brno-Komín

Komentáře

Liliana Šmídová řekl:

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli v létě neplanujete v Brně nějaký kurz/tábor skateboardingu. Je mi 11let a právě jsem si nedávno koupila vás skate z craness: pink OG💖😁 Dekuji, Liliana

Zanechte komentář

Crane Skate Supply

CRANE SKATE SUPPLY