Tomáš

Tomáš "Liška" Stejskal: Silná zbraň zásobníku Craness

Nejnovějším a zároveň kvalitním článkem teamu Craness je Tomáš Stejskal známý jako "Liška". Za svůj život a dlouholetou kariéru si zažil opravdu hodně a má rozhodně co vyprávět. Jak vzpomíná na své začátky, co se za tu dobu změnilo, jak na skákání velkých schodů a co si pro nás brzy chystá? Rozhovor s králem schodů máte na dosah.

Daniel Rahman: skrytá síla stojící za projektem Craness

Daniel Rahman: skrytá síla stojící za projektem Craness

Daniel Rahman je jednou z tváří Craness, která stojí za jeho založením a samotným rozvojem. Skater a ajťák v jednom se posadil ke společnému stolu, aby prozradil něco víc o své práci, zálibě k číslům a kódům a samozřejmě skateboardingu.

Jakub Imramovský: Nejmladší krev našeho teamu

Jakub Imramovský: Nejmladší krev našeho teamu

Nejmladším článkem našeho teamu Craness je Kuba Imramovský aka "Rok a půl." Jaký byl začátek jeho cesty ke skateboardingu nebo co ho dokáže nakopnout a motivovat? Poznejte jej blíž skrz následující interview.

Dominika

Dominika "Jenny" Králíková: Seznamte se s jedinou holkou v našem teamu

Team Craness má pod svými křídly také holku jménem Dominika Králíková. Přinášíme vám rozhovor s Jenny o jejích začátcích a jak se dostala ke skateboardingu, co dělá ve svém volném čase, co už má za sebou a co plánuje do budoucna.

Maxim Habanec, aneb ukázkový příklad tvrdé práce

Maxim Habanec, aneb ukázkový příklad tvrdé práce

Maxim Habanec je úspěšným českým jezdcem, tvůrcem zajímavých projektů či videí a zakladatelem skateshopu Craness. Stojí za oblíbenou dokumentární sérií Skate of Mind.